Warsztaty

Szanowni Państwo,

Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum w ramach projektu finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego „Podnoszenie Kompetencji Lekarskich (POKOLEnia)” chciałby zaoferować lekarzom nieodpłatne szkolenie podyplomowe z dziedziny „Chirurgia małoinwazyjna u pacjentów w wieku podeszłym.”

Szkolenia realizowane są w trybie hybrydowym:

1 dzień seminaria online,

2 dzień warsztaty online,

3 dzień 9 godzin akademickich praktycznych warsztatów z laparoskopii (szycie, wiązanie i zespolenia wewnątrzustrojowe w laparoskopii) na najnowocześniejszych symulatorach laparoskopowych.

Miejsce szkolenia: Warszawa

29 maja (online) 16:00 – 19:15

30 maja (online) 16:00 – 18:30

31.05 – 02.06 czerwca 9:00 – 16:30 (jeden dzień do wyboru, każdego dnia 6 osób) warsztaty praktyczne na symulatorach laparoskopowych w Mobilnej Jednostce Szkoleniowej zaparkowanej przy Warszawskim Uniwersytetem Medycznym pod okiem doświadczonej kadry Collegium Medicum i Szpitala Uniwersyteckiego. Szkolenie odbywa się w 6-cio osobowych grupach. Każdy pracuje na indywidualnym trenażerze dobrej jakości (Laparo Analytic) ze specjalnie zaprojektowanym i zwalidowanym zestawem modułów ćwiczeniowych pod okiem doświadczonego w uczeniu laparoskopii instruktora.

 

Szczegóły szkoleń oraz link do rejestracji znajdują się pod adresem

https://pokolenia.cm-uj.krakow.pl/szkolenia/szkolenia-nadchodzace/

Warunek uczestnictwa: prawo wykonywania zawodu lekarza.

Uczestnicy szkolenia otrzymają 16 punktów edukacyjnych zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 11.08.2016r.

Serdecznie zapraszamy,

Michał Nowakowski
Kierownik modułu chirurgicznego
projektu POKOLEnia